O nas

DallBogg: Life and Health JSC jest najszybciej rozwijającą się firmą ubezpieczeniową w Bułgarii, częścią grupy Commercial League – Global Pharmacy Center JSC, Tchaikapharma High Quality Medicines JSC, Bulgarian Cardiological Institute JSC i Pension Insurance Company DallBogg: Life and Health JSC – jednej z największych struktur korporacyjnych w Bułgarii. Założona ponad 30 lat temu grupa, dzięki swojemu profesjonalizmowi, wytrwałości i innowacyjnym pomysłom, stała się strukturą holdingową o dużej skali – liderem na Bałkanach.

 

Firma DallBogg powstała w 2008 roku początkowo jako kasa chorych i zaraz po założeniu szybko udało jej się zająć 5 miejsce wśród 22 firm oferujących na rynku dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne. Jak wynika z oficjalnych statystyk Komisji Nadzoru Finansowego, przez lata firma miała stabilną pozycję rynkową ze stale rosnącym udziałem w rynku, rosnącą efektywnością i bogatym portfolio.

 

W 2014 r. DallBogg: Life and Health stało się ubezpieczeniową spółką akcyjną.

 

W 2016 roku, wraz ze zmianą ustawy o zamówieniach publicznych, DallBogg jako jedna z pierwszych firm w Bułgarii wprowadziła Ubezpieczenie Gwarancyjne.

 

Jednocześnie DallBogg rozpoczął działalność w innych krajach w oparciu o zasadę Freedom of Services – swoboda świadczenia usług na terytorium innych państw członkowskich UE:

 

Od 2016 roku DallBogg: Life and Health działa poza Bułgarią i rozpoczął sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w Grecji.

 

W 2019 roku DallBogg: Life and Health rozszerza swój międzynarodowy rozwój i oferuje swoje produkty ubezpieczeniowe również we Włoszech.

 

Od 2020 roku firma jest liderem w Bułgarii w zakresie ubezpieczeń Gwarancyjnych i znajduje się w pierwszej trójce firm o najwyższych przychodach ze składek z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych OC.

 

W 2022 roku DallBogg: Life and Health wchodzi na polski rynek ubezpieczeń dając bezpieczeństwo i komfort swoim klientom korzystającym z bogatego międzynarodowego doświadczenia, wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cen. Wysoka sprzedaż to efekt współpracy z naszymi partnerami, którzy mają duże doświadczenie i autorytet na polskim rynku ubezpieczeniowym. Natomiast nasi partnerzy z sieci “Assistance”, “Likwidacji szkód” i doświadczeni rzeczoznawcy gwarantują naszym klientom bezpieczeństwo, kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz wypłatę godziwego odszkodowania.

 

WIZJA I CELE

 

DallBogg niestrudzenie pracuje nad tworzeniem nowych produktów i ulepszaniem już istniejących. Nasz zespół stawia sobie za cel ochronę tego, co najcenniejsze dla naszych klientów, a tym samym odczuwalną poprawę jakości ich życia. Dla nas bezpieczeństwo i spokój klienta są zawsze na pierwszym miejscu!

 

Naszym celem jest budowanie długotrwałych i lojalnych relacji z naszymi partnerami. Dążymy do zapewnienia wartości dodanej i przewidywalności poprzez dokładność, elastyczność i szybkość w wystawianiu polis, a także terminowe i adekwatne wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych. Nasze wyniki codziennie udowadniają, że jesteśmy lepsi od konkurencji i bardziej preferowani przez naszych klientów.